Jak Ovčáček Hutku neupálil

Reakce na ničení CD významného ostravského barda na sebe nenechala dlouho čekat. Jak nám sdělila agentura Divoká kachna, protestní akce se ujal sám Jiří Ovčáček.

Po zkušenosti s upálením obřích trenýrek, připravil na tom samém místě novou hranici. Následně vyzval všechny své příznivce, aby na Hrad poslali či osobně donesli CD Jaroslava Hutky.
Zdálo se, že se akce vydaří a v areálu Hradu vzplane hranice s dílem autora, který díky našemu prezidentovi vylezl doslova z „hrobu“, z „hrobu zapomenutí“.
Avšak akce skončila fiaskem. Přes veškerou snahu se nikomu z příznivců prezidentova mluvčího nepodařilo najít žádné CD Jaroslava Hutky.
Akci se ještě pokoušel zachránit Michal David, který nabídl k upálení svá vlastní CD, jenže to mluvčí odmítl s tím, že takhle si recesi rozhodně nepředstavuje.
Nezbývá než čekat, až něco úderně protizemanovského napíše Tomáš Klus. Je jedním z umělců, kteří k tomu mají našlápnuto, a hlavně se ví, že mezi příznivci Jiřího Ovčáčka kolují jeho CD v poměrně velkém množství. Takže materiál k upálení bude.

PS: bloger Filip Fuchs napsal skvělou ironii, původně mne napadl diskusní příspěvek, ale nakonec jsem nápad zpracoval jako blog, ikdyž vím, že proti Filipovi to bude jen slabý odvar, ale děkuji mu za inspiraci. Nakonec, když dva dělají totéž, není to totéž.
Admini by se mohli zamyslet, zda nevytvořit další rubriku pro podobné blogy, mohla by se jmenovat třeba „ptákoviny“.

idnes.cz, Jan Tichý(Bnj), 7. 11. 2018